Turunç'un kalbinde bir mücevher, sevdiklerinizle bir araya gelmek, doğayı yaşamak ve uzun süreli dinlenmenin tadını çıkarmak için sakin bir yer olan Turunç Life Hotel, sizi unutulmaz bir tatil deneyimine davet ediyor.

Turunç, masmavi denizi, temiz havası ve dünyanın her yerinden gezginleri kendine çeken yemyeşil ağaçlarıyla harika bir doğaya sahiptir. Turunç Life Hotel'in merkezde ancak sakin konumu, dingin bir yaz tatili için mükemmel bir ortam sunmaktadır. Otelimiz Marmaris merkeze 20 km, Dalaman Uluslararası Havalimanına 120 km mesafede olup, harika Turunç plajına yürüyerek sadece 10 dakika uzaklıktadır.

Otelimiz, dünya ve Türk mutfağından leziz  seçimlerin tadını çıkarabileceğiniz bir restoran ve 2 adet bar, bir tanesi çatı terasta olmak üzere 2 adet açık yüzme havuzu ve yenilenen ferah genel alanlar ile unutulmayacak bir tatil deneyimine evsahipliği yapmaktadır.

Deniz ve dağ manzaralı  27 adet standart, 7 adet standart aile ve 6 adet ara kapılı aile odası olmak üzere toplam 40 odası bulunan Turunç Life Hotel konuksever ve profesyonel hizmetlerin yanı sıra huzurlu ve dingin bir konaklama arayanlara ayrıcalıklı hissedecekleri bir tatil sağlar.

Turunç'un hem dinlendirici, hem de eğlenceli ruhunu otelimizden keşfederek, benzersiz bir konfor içinde konaklamanın keyfini çıkarın!